Iepērkoties pie mums RUDRA veikalā izmantot Cashback karti ir ļoti vienkārši - pie pirkuma uzrādiet pašu Cashback karti vai virtuālo karti telefona aplikācijā.

  Pie mums Jūs iegūsit 4% atlaidi naudas uzkrājuma veidā uz Jūsus MyWorld konta.  Papildus arī citi bonusi ar kuriem varat iepazīties MyWorld.

  Izmantojot Cashback karti Jūs pirkuma brīdī maksājat pilnu pirkuma summu. Jūsu atlaide uzkrājas Jūsu Cashback profilā. Lai piekļūtu savam profilam izmantojiet lapu: https://www.myworld.com/lv


   

   Citus partnerus Latvijā vai ārvalstīs varat aplūkot Cashback World mājas lapā.

   

  UZMANĪBU!
  Pievērsiet uzmanību un izlasiet Jums interesējošo uzņēmuma kartes lietošanas iespējas.

   Ja pie Jūsu izvēlētā klienta ir šāda ikona tas nozīmē, ka šajā uzņēmumā Jūs varat saņemt savas priekšrocības uzrādot karti vai virtuālo karti aplikācijā.

     Ja pie izvēlētā klienta ir šāda ikona tas nozīmē, ka šajā uzņēmumā Jūs varat iegūt savas priekšrocības nopērkot kuponus vai Dāvanu karti savā Cashback profilā.
      Svarīgi! - šis kupons vai Dāvanu karte ir jāiegādājās pirms ejat pie šī klienta pēc pakalpojuma vai pirkuma.

       Ja būs šāda ikona tas nozīmē, ka pie šī klienta var izmantot priekšrocības iepērkoties internetā.
        Svarīgi! - iepērkoties internetā Jums ir jāiereģistrējas savā Cashback profilā un jāatrod Jums vēlamais uzņēmums. Pēc tam uzklikšķinot uz izvēlētā uzņēmuma redzēsiet pagu "Iepērcies internetā tūlīt!". Nospiediet pogu un veiksmīgus pirkumus!

        Grozs