Labdien,                                                                            
Esmu Dr. Dinils - ājurvēdas ārsts.              
           
Mana pieredze ir sadarbībā ar Arya Vaidya aptieku (AVP) Coimbatore India kā vecākais ārsts. Pateicoties šim darbam esmu norīkots uz Slovēniju, Ājurvēdas izplatīšanas misijas ietvaros Eiropā. Kopš 2010. gada strādāju AVP slimnīcā un pētniecības institūtā, kas ir viens no labākajiem Indijā.

Šajā laikā ir iegūta liela pieredze ājurvēdas klīniskajā diagnostikā un praksē, piemēram:

Pančakarmas terapija, sieviešu veselības problēmas, ādas un alerģiju klīnikas, kuņģa-zarnu trakta traucējumi, garīgi traucējumi, muskuļu un skeleta sistēmas slimības un neiroloģiskas slimības, pediatrija, u.c. ar ārējo Ajūrvēdas uztura, diētas un ājurvēdas terapeitisko procedūru palīdzību.

No 2016. gada regulāri esmu piedalījies SIA AVP Baltics kā galvenais ārsts dažādos klīniskajos pakalpojumos, pētniecībā un akadēmiskajās aktivitātēs Latvijā, Slovēnijā, Slovākijā, Zviedrijā, Luksemburgā un Turcijā. Daļa no lektoru un darba komandas Ājurvēdas ievadkursam Latvijas Universitātei.

Kopš 2019. gada strādāju Ayurveda Luxembourg Asbl centrā, kas tika dibināta viņa vizionāra vadībā, lai veicinātu ājurvēdas aktivitātes Luksemburgā un apkārtējos reģionos.

https://www.ayurvedaluxembourg.com/

Īsumā par tiešsaistes konsultāciju:

Tiešsaistes konsultācijās varu sniegt ajūrvēdas analīzi par jūsu ķermeņa tipu (prakruthi) un sniegšu ieteikumus par diētu un dzīvesveidu, lai novērstu nelīdzsvarotību konstitucionālajos tipos  (vikrithi).

Konsultācijas ilgums: 30 minūtes

Cena: 64 eiro

Links uz konsultācijas informatīvo lapu: ŠEIT

Dr.Dinil 

Grozs